Przeprowadzki firm i biur

Przeprowadzki 

Mazowieckie,

Warmińsko-mazurskie

Relokacja każdej firmy to nie lada wyzwanie. 

Dla wielkiego przedsiębiorstwa lub jednoosobowej działalności gospodarczej, posiadamy pomoc w zakresie profesjonalnej usługi przeprowadzkowej.

Wybierając naszą firmę, zapewniamy pomoc w każdym z etapów przeprowadzki

  • bezpłatna wycena 

  • dostarczenie materiałów pakowych dla pracowników

Przy relokacji archiwum plombujemy auta oraz sporządzamy „Inventory list”

Skorzystaj z naszych usług!

Przeprowadzki biur – od czego zacząć?


Pierwszym krokiem jest ustalenie terminu przeprowadzki oraz planu działań. Należy zebrać informacje o nowej lokalizacji i zdecydować, co zostanie przewiezione, a co pozostanie w dotychczasowej siedzibie. Następnie trzeba skontaktować się z firmą transportową i ustalić warunki przenosin. Nasza firma przeprowadzkowa wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem w branży. Działamy lokalnie, na rynku krajowym oraz międzynarodowym. Dysponujemy flotą pojemnych pojazdów oraz sprzętem ułatwiającym pakowanie i bezpieczny transport przedmiotów różnego typu. O czym jeszcze warto pamiętać przed przeprowadzką firmy? Istotne jest to, by przekazać informację o zmianie adresu klientom i kontrahentom oraz dokonać odpowiednich zmian w umowach i dokumentach. Przed przeprowadzką należy również zorganizować spotkanie z pracownikami i omówić szczegóły dotyczące zmiany siedziby firmy.


Przeprowadzka biura województwo mazowieckie, warmińsko-mazurskie – co możemy Ci zaoferować?


Gwarantujemy kompleksową i fachową pomoc na każdym etapie przeprowadzki. Zapewniamy szybką i bezpłatną wycenę przedsięwzięcia oraz materiały pakowe dostosowane do rodzaju inwentarza, który będzie transportowany do nowej siedziby firmy. Zatroszczymy się również o prawidłowe zabezpieczenie mienia na czas przewozu, a przy relokacji archiwum zadbamy o ochronę ważnych dokumentów i zawartych w nich danych wrażliwych, plombując samochód. Chętnie pomożemy także w demontażu i montażu mebli biurowych w miejscu docelowym. Problemu nie stanowi dla nas transport ciężkich i nietypowych przedmiotów, takich jak np. sejfy, maszyny produkcyjne czy wózki widłowe. Na Twoje życzenie sporządzimy listę inwentaryzacyjną, która pozwoli skontrolować stan aktywów po przeniesieniu działalności gospodarczej w inne miejsce.


Przeprowadzka firmy – co ze sprzętem IT?


Sprzęt informatyczny jest ważnym i cennym elementem wyposażenia każdej firmy. Delikatna elektronika wymaga specjalnego traktowania, co często dodatkowo komplikuje przeprowadzki firmowe. Łatwo narazić ją na wstrząsy, działanie wilgoci czy wahania temperatury. Mając na względzie Twoją wygodę, możemy zająć się rozłączeniem i pakowaniem sprzętu komputerowego będącego na wyposażeniu Twojej firmy. Po przewiezieniu go do nowej siedziby przedsiębiorstwa zajmiemy się podłączeniem wszystkich urządzeń elektronicznych, dzięki czemu zaoszczędzisz mnóstwo czasu, a Twoi pracownicy będą mogli bez przeszkód wrócić do swoich obowiązków zawodowych. 


Przeprowadzka firmy – co zrobić ze starymi meblami i zbędnym sprzętem?


Podczas pakowania może okazać się, że część firmowego inwentarza nie nadaje się do dalszego użytkowania. Zużyte akcesoria biurowe czy zadrukowany papier możesz śmiało wyrzucić do odpowiedniego kontenera na śmieci, ale co począć ze zniszczonymi meblami czy niedziałającym sprzętem komputerowym? Zostaw to nam! Pomożemy Ci zorganizować odbiór odpadów wielkogabarytowych lub, jeśli wolisz, sami zajmiemy się ich utylizacją. Dzięki temu żadne niepotrzebne „graty” nie będą przeszkadzać podczas pakowania, co znacząco usprawni tę czynność.


Przeprowadzki: mazowieckie i warmińsko-mazurskie – zalety współpracy z naszą firmą


Skorzystanie z usług naszej firmy przeprowadzkowej pozwala na zminimalizowanie ryzyka uszkodzenia firmowego mienia, zaoszczędzenie czasu i uniknięcie stresu związanego z relokacją biura/przedsiębiorstwa. Warto zaznaczyć, że mamy wykupioną polisę OC, która daje Ci gwarancję wypłaty odszkodowania na wypadek np. przypadkowego zniszczenia któregoś z elementów inwentarza. Cechuje nas profesjonalne podejście i pełne zaangażowanie w proces przeprowadzki. Warmińsko- mazurskie, mazowieckie – działamy na terenie wspomnianych wyżej województw. Zapraszamy do kontaktu. Z naszą pomocą przeprowadzka biura pójdzie szybko i sprawnie.


Przeprowadzka firmy – sprzątanie powierzchni opuszczonej


Nie chcesz tracić czasu ani energii na sprzątanie wynajętego biura lub hali produkcyjnej po przeprowadzce? Możemy zrobić to za Ciebie. Doprowadzimy lokal do stanu, w którym bez przeszkód będzie można go przekazać kolejnemu najemcy. Zajmiemy się odkurzaniem, czyszczeniem powierzchni płaskich oraz porządkowaniem terenu wokół budynku. Dzięki temu nie będziesz musiał nawiązywać dodatkowej współpracy z firmą sprzątającą, co pozwoli Ci zaoszczędzić. Ostatecznie, korzystanie z usług firmy przeprowadzkowej do sprzątania powierzchni opuszczonej pomoże w utrzymaniu dobrego wizerunku Twojej firmy. Stale poszerzamy pakiet naszych usług, wychodząc naprzeciw potrzebom klientów. Koniecznie zapoznaj się z naszą całościową ofertą w zakresie